O nas


DC Beauty Studio powstało z myślą o kobietach, które pragną czuć się piękne, czerpać radość z własnego wyglądu, które chcą zadbać o siebie, dla siebie. Niepowtarzalną atmosferę salonu tworzą wnętrz, zapachy, muzyka i przede wszystkim ludzie. Nasze motto brzmi „Bądź piękna!” i taka pozostań na zawsze. Salon powstał z zamiłowania estetyki i sztuki zdobienia ciała.

Oferujemy takie zabiegi jak: makijaż permanentny, kosmetykę twarzy oraz stylizację brwi jak również chemiczne i laserowe usuwanie makijażu permanentnego.

Pracujemy na kosmetykach renomowanych marek i nowoczesnych, certyfikowanych sprzętach. Współpracujemy głównie z firmami będącymi liderami w dziedzinie kosmetyki. Z największą starannością dbam o bezpieczeństwo i komfort swoich Klientów. 

Szczególną wagę przywiązuję do indywidualnego podejścia do Klienta, jak również wysokiej jakości świadczonych usług. 

Systematycznie bierzemy udział w kongresach, targach kosmetycznych, szkoleniach, aby nieustannie podnosić kwalifikacje i jakość wykonywanych zabiegów. Nasza praca to nie tylko wykonywany zawód, ale i pasja. Radość z wykonywanej pracy to nasza siła napędowa. Wierzymy, że piękno nie zna wieku.

Zdrowe i zadbane ciało to recepta na szczęście i pewność siebie.

Dorota Chojnacka


dorota chojnacka

 

 • Licencjonowana linergistka (dyplom MEN)
 • Absolwentka studiów podyplomowych w Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy -  kierunek Kosmetologia Nowoczesna i Estetyczna.
 • Absolwentka Rocznej Szkoły Makijażu Permanentnego - Medical Line Micropigmentation w Pruszczu Gdańskim.
 • Liczne dyplomy z makijażu permanentnego u cenionych polskich i międzynarodowych autorytetów z tej branży: 
  Akademia Osinkowska, Art. PMU Academy Paula Eliasz, Broadway Beauty Żaneta Stanisławska, Fashion Brows Academy Aleksandra Wąsik, Medibella Justyna Wojnowska, Medical Line Micropigmentation Karolina Widzicka, Permanent Makeup & Training Kamila Przybysz, Powder Brows Academy Malwa Zięba,  Sylwestra Hasan i Paulina Stylska, Katarzyna Pawłowska,  Magdalena Podolak,  Katarzyna von Engel,  Agnieszka Seńska, Katarzyna Maciejewska, Weronika Taczyńska itd.
 • Ukończone szkolenia: stylizacja brwi i rzęs (henna pudrowa, laminacja), medycyna estetyczna (mezoterapia igłowa, mezoterapia mikroigłowa, stymulatory tkankowe, lipoliza),  peelingi chemiczne, usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego,  makijaż okolicznościowy.
 • Absolwentka studiów podyplomowych w Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie – Wydział Ekonomii
 • Dyplom magistra Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Wydział Ekonomii
 • Założycielka DC Beauty Studio
 • Specjalizuje się w makijażu permanentnym, usuwaniu makijażu permanentnego, zabiegach na twarz oraz stylizacji brwi.
   

Certyfikaty